Учні Кам`яницького шкільного лісництва – гордість лісівників Ужгородищини!

Брошура “Бути еко – це цікаво” відтепер доступна і в електронній версії.
18.03.2017
У Закарпатті на 1 м² землі квітне сотня крокусів (ВІДЕО)
18.03.2017

Учні Кам`яницького шкільного лісництва – гордість лісівників Ужгородищини!

Юні лісівники вже підготували для майбутньої посадки в рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» саджанці ялинок зі свого шкільного розсадника.

Ось так багато років поспіль у лісгоспі старанно виховують собі надійні кадри. Вже закінчив вищу лісову освіту і працюють у лісовому господарстві Віталій Ковальчук та Олексій Кузнєцов.

Директор Ужгородського лісового господарства Василь Кий розповідає:

«Учні Кам`яницького шкільного лісництва – гордість лісівників Ужгородищини!Загалом шкільне лісництво – це об’єднання школярів, захоплених єдиною справою – вивченням природи, вирощуванням і посадкою лісових рослин, охороною лісових ділянок, наданням допомоги лісництвам в охороні і працевлаштуванні лісу. Це також і спосіб придбання знань з біології, географії, екології та багатьох інших наук. Хто знає, може бути, саме робота в шкільному лісництві допоможе школярам вибрати подальший життєвий шлях. У діяльності лісництва використовуються такі організаційні принципи: добровільність вступу, обов’язковість участі вступило в справи лісництва, самоврядування учнів, відсутність авторитарності, поєднання праці і відпочинку».

«Робота шкільного лісництва – це не епізодичні заходи, а цілісна система, спланована цілорічна система навчальної, трудової, дослідницької, просвітницької та культурної діяльності учнів. Шкільне лісництво створено з метою набрати школярів для проведення позакласних робіт по інтересам, розширення кругозору школярів, надання допомоги в збереженні прилеглих лісів та озелененні території населеного пункту», – додав Василь Васильович.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.