У Закарпатті відбудеться аукціон з продажу деревини за IV квартал (АНОНС)

Діти з шкільних лісництв Іршавщини побачили дива природи на Ужгородщині
28.08.2016
Лісові господарства Закарпаття працюють над посиленням охорони безпеки праці
29.08.2016

У Закарпатті відбудеться аукціон з продажу деревини за IV квартал (АНОНС)

Закарпатська універсальна товарно-сировинна біржа оголошує загальні аукціонні торги з продажу необробленої деревини заготiвлi IV кварталу поточного року, який відбудеться у четвер, 1 вересня.

Для участі у торгах потрібно надати наступний пакет документів:
ЗАЯВКУ на купівлю товару на аукціоні В ЕЛЕКТРОННІЙ (Excel надіслати на info@ztsb.org.ua) ТА ПАПЕРОВІЙ ФОРМАХ. З інструкцією з формування заявки можна ознайомитись тут.
документ (копію платіжного доручення, завіреного банком), що підтверджує перерахування гарантійного внеску та реєстраційного збору.
довіреність на вчинення відповідних дій на ім’я уповноваженої особи, завірену підписами керівника та печаткою особи за наявності. Довіреність надається у тому випадку, якщо строк дії попередньої закінчився.
довідку про обсяги переробленої деревини за попереднiй квартал довільної форми за підписом керівника та скріплений печаткою (за наявністю);
витяг з ЄДР, сформований не пізніше, ніж за 3 дні до дати подання документів. Можна замовити наприклад тут
Учасники, які вперше братимуть участь у торгах з необробленої деревини на площадці Товарної біржі «Закарпатська універсальна товарно-сировинна біржа», укладають договір (тут) на участь у торгах та подають повний пакет документів (тут) для первинної реєстрації.
Номер телефону для довідок: +38 067 48 000 12 та на сайті ЗТСБ – http://ztsb.org.ua
Місце проведення торгів: м. Ужгород, вул. Собранецька, 156, конференц-зал.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.