У Виноградівському лісгоспі відбулися навчання з техніку безпеки

ДП «Перечинське ЛГ» сприяє розвитку туризму на території Перечинщини
10.11.2017
Лісівники Великобичківського лісомисливгоспу ліквідовують наслідки бурелому (ВІДЕО)
11.11.2017

У Виноградівському лісгоспі відбулися навчання з техніку безпеки

У лісових масивах ДП “Виноградівське ЛГ” на рубці головного користування було проведено оперативний адміністративно-громадський контроль 3-го рівня. У заході також прийняли участь працівники державної лісової охорони адмінапарату та працівників лісництв. 

Стартували навчання у кварталі 1 виділ 19 Шаланківського лісництва. Під час навчань учасники обговорили недоліки при заготівлі деревини на лісосіці, дотримання правил охорони праці та заходи щодо профілактики виробничого травматизму.

Провідний інженер з охорони праці та цивільної оборони Степан Гаджега проінформував про проведену роботу з охорони праці на підприємстві за 10 місяців поточного року. Так, з початку року було проведено 12 обстежень, за результатами яких було виявлено 58 порушень правил охорони праці та техніки безпеки. У ході роботи виявлені порушення було усунено.

У свою чергу лісничий Шаланківського лісництва Адальберт Бундович доповів про стан усунення недоліків, зазначених у приписах за підсумками оглядів лісових ділянок Шаланківського лісництва та про вжиті заходи щодо попередження травматизму та нещасних випадків на виробництві.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.