НЕ РУБАЮТЬ! Щодо “жорстких рубок” на Ужгородщині в період тиші
29.04.2017
Не вирубками єдиними: на Свалявщині оселились сотні смерек
29.04.2017

У Виноградівському держлісфонді навчали охороні праці

У Закарпатській області на варті здоров’я лісів, їх відтворення і збереження коштує понад 1500 чоловік. У лісових масивах ДП «Виноградівське лісове господарство» під головуванням головного спеціаліста з охорони праці Держлісагентства України Андрія Мусійовського відбувся розширений семінар-навчання з охорони праці та техніки безпеки. Участь у ньому взяли фахівці відповідного профілю з державних лісових господарств краю, а саме головні керівництво облуправління, інженери та провідні спеціалісти з охорони праці та цивільної оборони.
 
Спочатку заступник начальника Закарпатського ОУЛМГ Василь Кий поінформував про стан безпеки праці у лісгоспах Закарпатської області:
 
«Всесвітній День охорони праці в черговий раз покликаний привернути увагу лісівників до проблеми виробничого травматизму, вжиття всіх заходів до безпеки і збереження здоров’я своїх працівників. А професія лісівника одна з найнебезпечніших. Щоразу коли лісівник іде на валку, він не знає, чи повернеться додому живий і цілий. Тому ми регулярно оновлюємо спецодяг, обладнання, покращуємо виробничий процес наших працівників. За останній рік витрати на охорону праці збільшилися майже на 300%. Але головний підсумок 2016 року – це те, що вдалося уникнути людських жертв серед працівників державної лісової охорони під час заготівлі деревини, посадки культур та гасінні лісових пожеж», – відмітив Василь Кий.
 
Після цього учасники перейшли до другої частини програми – проведення конкурсу – змагання вальників лісу серед працівників. У рамках семінару директор Виноградівського лісового господарства поінформував про те, яким чином в лісгоспі організовують безпечні умови праці. Він підкреслив, що в лісництвах пройшли ряд перевірок на предмет дотримання нормативних вимог у сфері охорони праці. Керівник зазначив, що недоліків у господарства немає і це засвідчує отримання міжнародного сертифікату FCS від Міжнародної наглядової ради.
У лісових масивах ДП «Виноградівське лісове господарство» в ході конкурсу основна увага зверталася на безумовне дотримання вимог техніки безпеки при звалюванні лісу, точному та комбінованому розкряжуванні. Більшість травм, лісівники, наприклад отримують під час сутичок із браконьєрами у лісі та валці. Відтак надзвичайно важливо дотримуватись усіх вимог при роботі в лісі.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.