У відповідь на повідомлення закарпатських ЗМІ «У Нижніх Воротах зупинили фуру з незаконно вирубаним лісом»

Представники громади та влади фіксують, що лісовозів на дорогах Ужгородщини стало менше
21.07.2016
Відеосюжет з засідання робочої групи щодо «Розширення території НПП «Зачарований край»
22.07.2016

У відповідь на повідомлення закарпатських ЗМІ «У Нижніх Воротах зупинили фуру з незаконно вирубаним лісом»

У низці закарпатських ЗМІ сьогодні поширилась інформація, що вчора, 20 липня, о 3-й годині дня на стаціонарному посту в Нижніх Воротах екіпаж патрульних Нацполіції зупинив автомобіль IVECO. 
У повідомленні йдеться, що в напівпричепі вантажівки знаходились стовбури свіжозрізаної деревини. Патрульні перевірили документи водія та на авто, а також попросили надати супровідні документи на вантаж. У товаро-транспортній накладній (ТТН) зазначалось, що вантажівка перевозить бук. Проте фактично в напівпричепі знаходилась деревина інших порід дерев, документи на яку водій надати не зміг. До того ж, більшість стовбурів не були прочіповані.
 Оскільки питання стосується деревини на території області, Закарпатського обласне управління лісового та мисливського господарства коментує ситуацію. На місце події одразу виїхала група швидкого реагування ДП «Воловецьке ЛГ» для вияснення обставин.
Повідомляємо, що автомобіль із лісосировиною породи бук та тополя прямував із Львівської області Турківського району на Закарпаття. Наразі автомобіль знаходиться на штрафмайданчику. Наразі тривають слідчі дії.
Закарпатське обласне управліня лісового та мисливського господарства звертається до всіх мешканців краю та небайдужих громадян. Якщо Вами були зафіксовані або помічені факти незаконної вирубки лісу або нищення Держлісфонду, дзвоніть на номер: (0312)640 558 або (0312) 644 082 !
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.