У Великобичківському лісомисливгоспі діє спеціальний міні-парник для учнів шкільних лісництв

На Верховині цього року з’явилися майже 100 га лісу
06.06.2017
Вітаємо з Днем народження!
07.06.2017

У Великобичківському лісомисливгоспі діє спеціальний міні-парник для учнів шкільних лісництв

На базі Великобичківського лісового та мисливського господарства активно діють 7 шкільних лісництв, до складу яких входять 115 учнів з місцевих шкіл. Учасники шкільних лісництв активно допомагають лісівникам та долучаються до всіх роботи в лісовому розсаднику, збору лісового насіння, облаштування навчально-пізнавальних стежок, благоустрою території.

Як розповідає головний лісничий Великобичківського лісомисливгоспу Роман Ясінчак, лісівники дбають про екологічну освіту і виховання майбутніх лісівників, залучення їх до природоохоронної, природничо-краєзнавчої та дослідницько-натуралістичної діяльності в урочний і позаурочний час. Лісівники прагнуть виховати нові покоління школярів друзями і захисниками природи, добре розуміючи, що зробити це практично можна лише тоді, коли учнівську молодь з малку долучити до практичної природоохоронної справи.

Для цього у 2017 році й створений так званий «Дитячий парк лісогосподарського спрямування». Опікується лісовим розсадником головний лісничий та учні шкільного лісництва, вкладаючи серце та душу.

На даний час у міні-парнику вирощується понад 300 штук основних лісоутворюючих порід таких як дуб звичайний, ялиця біла, модрина європейська та японська, клен-явір та інші. Також вирощують у парнику інтродуценти – гінкго білоба, модрина японська, тис ягідний для створення лісових культур, нових лісів в місцях їх природного зростання. Велика увага приділяється вирощуванню декоративного садивного матеріалу для реалізації та озеленення структурних підрозділів підприємства, шкіл, церков, тощо.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.