У Закарпатській області відбудеться акціон з продажу необробленої деревини (АНОНС)
21.11.2016
Офіційна відповідь закарпатських лісівників на матеріал «Закарпатські лісівники дозволили вирубати ліс вартістю понад мільйон гривень».
23.11.2016

У В.Березнянському лісгоспі почався «облік» лісів

У ДП «Великоберезнянське лісове господарство» розпочалося виконання польових камеральних робіт з безперервного лісовпорядкування. Йдеться про процедуру внесення змін у зв’язку з приєднанням території колишньої філії «Великоберезнянський райагроліс».
 
Основними завданнями цьогорічного лісовпорядкування є одержання достовірної і різносторонньої інформації про лісові ресурси територій, що приєднуються до підприємства, складання документів з інвентаризації і обліку лісів, а також лісових карт; визначення науково-обґрунтованих розмірів і територіального розміщення невиснажливого та раціонального користування різними лісовими ресурсами, заходів щодо відтворення, охорони і захисту лісів та інших видів лісогосподарської діяльності тощо.
 
Впорядкування лісів, яке передує переходу на технологію безперервного лісовпорядкування, називається базовим. Його особливістю є повне використання вимірювально-перелікових методів таксації, глибоке техніко-економічне обґрунтування проектних заходів, створення на основі лісовпорядних матеріалів повидільних інформаційних і картографічних баз даних, які в подальшому щорічно підтримуються в актуальному стані.
 
Ці роботи виконують у держлісгоспі спеціалісти Львівської державної лісовпорядної експедиції. Вони повинні підготувати таксаційні та інші нормативно-довідкові матеріали щодо лісових масивів загальною площею 8431 га, які належали ліквідованому лісовому підприємству району.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.