Рогаті приймають сонячні ванни у Берегівському лісомисливському лісництві ім. Маурера (ВІДЕО)
17.04.2018
Висаджуючи дерева сьогодні – Ви зберігаєте життя Карпатам завтра
18.04.2018

У Тячівському лісгоспі висадили 4500 саджанців

«#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» охопила всі райони Закарпаття. Працівники державної лісової охорони, учні шкільних лісництв та волонтери по всьому краю висаджують саджанці. Взяти участь в акції можуть усі охочі. Щоб отримати саджанці та інвентар, потрібно звернутися до місцевого лісгоспу.
 
Сьогодні, 18 квітня, акція стартувала і в лісових угіддях Тячівського держлісгоспу. На акції «#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» в Тарасівському лісництві і погода прекрасна. Нарешті настала справжня весна. Хороший привід відкрити сезон на природі не шашликами, а ось такою корисною справою. Висаджувати ялини, ясені, бук, клен-явір та дуб звичайний вийшли близько 40 дітей Підплешанської ЗОШ І-ІІ ступенів 8-9-х класів. Окрім малечі активними учасниками акції стали працівники державної лісової охорони, представники громадськості та влади Тячівського району. За лопати взялися цілими громадами.
 
Іван в екологічних акціях бере участь 2-й рік. Упевнений: посадити дерево повинен кожен житель нашого мальовничого краю.
 
«У слов’ян висаджування дерев – це одна з найблагородніших справ. Чоловікові потрібно посадити дерево. А лісівники прищеплюють ці традиції молодому поколінню», – поділився своїм враженням лісничий Тарасівського лісництва Василь Магей.
 
За словами директора Тячівського держлісгоспу Наталії Катреняк цьогоріч лісовідновлювальну кампанію буде здійснено на площі 111,3 га. Так, на 29,4 га лісового масиву згідно з захищеними у січні проектами лісових культур заплановано висадити новий ліс, а 81,9 га – буде залишено на природне поновлення з подальшим проведенням догляду за лісовими культурами. Загалом, буде висаджено близько 130 тисяч деревцят основних лісоутворюючих порід: ялини, дуба, ясеня та явора.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ  

Коментарі вимкнені.