У Щербиловському лісництві урочисто відкрили нову лісову дорогу і будиночок для лісової охорони

У Кам’янецькому шкільному лісництві дітей навчають любити і оберігати природу
29.10.2015
На семінарі знайомили з технічними умовами роботи програмного забезпечення «APS Tender»
03.11.2015

У Щербиловському лісництві урочисто відкрили нову лісову дорогу і будиночок для лісової охорони

Останні п’ять років ДП «Великобичківське ЛМГ» щорічно будує понад три кілометри лісової дороги і здійснює поточний та капітальний ремонт близько 15 км вже збудованих шляхів. В основному підприємство зводить дороги у верхніх лісництвах, оскільки потрібно відкривати лісосічний фонд, до якого раніше не було доступу.

Останні п’ять років ДП «Великобичківське ЛМГ» щорічно  будує понад три кілометри лісової дороги і здійснює поточний та капітальний ремонт близько 15 км вже збудованих шляхів.  В основному підприємство  зводить дороги у верхніх лісництвах, оскільки потрібно відкривати лісосічний фонд, до якого раніше не було доступу.

На 2015 рік лісгосп запланував збудувати   1,3 км дороги у Щербиловському лісництві, але була змога пройти на 400 метрів більше, тож  звели   1,7 км. Раніше на цьому місці вже пролягала подібна лісова магістраль, однак під час катастрофічного паводка 1998 року  її повністю змило водою. Тому будувати  було надзвичайно складно, адже для цього знадобилося повернути річку у попереднє русло.

Учора відбулося урочисте відкриття цієї нової ділянки дороги за участі керівництва та колективу лісгоспу, керівництва  Закарпатського ОУЛМГ, Рахівської РДА, представників засобів масової інформації, громадськості. Того ж дня  відкрили і новозведений будиночок для лісової охорони. До речі, це не перший такий будиночок, але він суттєво відрізняється від своїх попередників. Тут сучасне умеблювання, сантехніка, створені усі умови для затишного і комфортного проживання.

Директор ДП «Великобичківське ЛМГ» Юрій Сойма щиро подякував колегам за виконану роботу, зауваживши, що підприємство продовжуватиме працювати в цьому напрямі. На сьогодні, зокрема, вже здійснено нарізку нового дорожнього полотна.

За словами заступника начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Василя Кия, будівництво таких шляхів вигідне у будь-якому плані: і в економічному, бо дає змогу зекономити кошти лісгоспу, і в екологічному, бо таким чином вдається уникати небажаного трелювання деревини під час освоєння лісосічного фонду, котре призводить до виникнення ерозії грунту, і в соціальному, оскільки дороги сприяють розвитку туризму та рекреації.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Коментарі вимкнені.