Лісу на Тячівщині стало більше
13.07.2016
Лісівники просять притягнути до відповідальності за незаконну вирубку в заказнику
15.07.2016

У Румунії відбувся з’їзд лісівників Карпатського регіону

Нещодавно в Румунії, в місті Брашов, відбувся 147-й з’їзд Угорської Асоціації лісівників. У ньому взяли участь представники лісової галузі та авторитетні вчені зі всього Карпатського регіону. А саме з Угорщини, Словаччини, Румунії, Словенії, Чехії, Хорватії, тощо. Загалом зібралося понад 1000 делегатів. Україну на достойному рівні представив директор ДП «Виноградівське ЛГ» Василь Агій. Серед почесних гостей – Президент Янош Адер й Віце-прем’єр-міністр Угорщини Жолт Шем’єн.

Захід приурочений до 150-річчя від народження заслуженого лісівника, секретаря Асоціації лісівників Угорщини Альберта Бедо. Тож цю подію можна назвати історичною.
Під час візиту румунські колеги показали весь комплекс лісогосподарської діяльності Трансільванії, музей та факультет лісництва в Брашові.

На порядку З’їзду – обмін досвідом, обговорення питань сталого управління лісами, звітні доповіді, організаційні питання, прийняття постанов З’їзду. З’їзд повинен був об’єднати сили лісівників, відродити славні традиції та авторитет працівників лісової галузі.

У рамках заходу говорили учасники делегації про поліпшення умов ведення лісового господарства, боротьбу з незаконними рубками, посилення контролю за лісовими угіддями, пошук шляхів сприяння розвитку туризму та рекреації в лісах; удосконалення лісової інфраструктури та приділення уваги залучення до лісівництва шкільної молоді.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.