На семінарі знайомили з технічними умовами роботи програмного забезпечення «APS Tender»
03.11.2015
Держлісагентство розробило Порядок видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів
06.11.2015

У Рахівському лісгоспі відкрили дві нові лісові дороги

Кожен лісівник знає, що прокладання дороги у лісі означає повноцінне виконання усього комплексу лісогосподарських робіт. Тому відкриття нової ділянки такої лісової магістралі – завжди бажана й урочиста подія. Працівники ДП «Рахівське ЛДГ» мали можливість учора порадіти двічі, оскільки відкривали одночасно дві дороги – 1,5 км на території Говерлянського та 1,2 км у Білотисянському лісництвах.

Кожен лісівник знає, що прокладання дороги у лісі означає повноцінне виконання усього комплексу лісогосподарських робіт. Тому відкриття нової ділянки такої лісової магістралі – завжди бажана й урочиста подія. Працівники  ДП «Рахівське ЛДГ»  мали можливість учора порадіти двічі, оскільки відкривали одночасно дві дороги – 1,5 км на території  Говерлянського та   1,2  км у Білотисянському  лісництвах.   В урочистостях з цієї нагоди  взяли участь тво начальника ЗОУЛМГ Валерій Мурга, директор Рахівського лісгоспу Володимир Приступа, голова місцевої РДА Павло Басараба, колективи лісництв, які безпосередньо виконували будівельні роботи, керівники інших лісгоспів, представники змі.

Загалом з 2007 року, відколи розпочалося будівництво, Рахівський лісгосп вже звів 47 кілометрів таких шляхів, що становить четверту частину від усіх побудованих доріг в Закарпатському ОУЛМГ.  Таким чином їх щільність на тисячу гектарів збільшилася на 1,2 км. Якщо торік вартість  будівницва такої дороги становила близько 200 тисяч гривень за кілометр, то цьогоріч зросла до 318 тисяч. Така різниця пояснюється подорожчанням пального та інших будівельних матеріалів.

Лісівники сподіваються,  що зведені шляхи будуть дуже перспективними, бо допоможуть, по-перше, оперативно забрати всхихаючі ялини і здійснювати інші лісогосподарські роботи,  а по-друге, відкриють виїзд громадам  на полонини. Паралельно тут проводиться і ремонт вже існуючих доріг. Благо, що для цього мають власну техніку, зокрема й екскаватор та дробильну машину. Тож лісові автомобільні магістралі на території ДП «Рахівське ЛДГ» помітно відрізняються від аналогічних в області за своєю якістю.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Коментарі вимкнені.