Зима буде довгою. Перечинські лісівники заготували корм для диких тварин (ВІДЕО)
07.12.2016
Крадії лісу втікали від лісівників по півметрових заметах
07.12.2016

У Перечинському лісгоспі «ялинковий ажіотаж» (ВІДЕО)

«Ялинка в оренду» – таку ідею до свята запропонували місцеві лісівники. Головний атрибут новорічно-різдвяних свят продають у горщиках. А після свят пропонують повернути неушкоджену зелену красуню до лісу. Натомість покупець отримає половину і більше від вартості. Таким чином закарпатців закликають не рубати дерев.
 
Купувальниця Людмила Шимон ділиться своїми враженнями про нововведення лісівників:
 
«Минулого року ялинку точно купували в районі 300-350 гривень. Я думаю, що набагато економніше за корисніше купити ялинку в горщику, ніж рубати заради двох святкових тижнів. Тим більше, що живу ялинку потім можна висадити в себе в дворі».
 
Директор ДП «Перечинське ЛГ» Ярослав Кополовець детальніше розповів журналістам ТРК «Україна» про пропозицію та попит на ялинки:
 
Цього року наш лісгосп пропонує перечинцям ялинки в горщиках. Придбати можна смереку, сосну або ялицю. Ціна залежить в залежності від висоти дерева, але максимальна ціна становитиме 300 гривень. Наш лісгосп готовий повернути половину витрачених коштів. Про акцію заявлено було тиждень тому, але вже зараз в лісгоспі «ялинковий ажіотаж». 
 
Детальніше у сюжеті ТРК «Україна» від Ані Нікогосян:

 

Коментарі вимкнені.