Відеосюжет з засідання робочої групи щодо «Розширення території НПП «Зачарований край»
22.07.2016
Валерій Мурга вручив подяки та дорогоцінний подарунок Почесному лісівнику України Феліксу Гербуту
22.07.2016

У лісовому фонді Виноградівщини почалися масштабні навчання

У Виноградівському районі співробітники лісової охорони ДП «Виноградівський лісгосп» спільно з представники пожежної інспекції ДСНС Виноградівського району провели спільні навчання в лісі. Головна мета навчань – відпрацювання дій при загрозі виникнення пожежі в лісових угіддях.
 
Так, у зв’язку з підвищенням температури навколишнього природного середовища та ускладненою пожежною обстановкою в екосистемах Закарпатської області, з метою попередження та запобігання лісових пожеж Управління ДСНС Закарпатської області видано вказівку від 18 липня № 02/09/4930 «Про забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах». Відтак, впродовж 19-24 липня державною лісовою охороною ДП «Виноградівський лісгосп» розпочато проведення спільних профілактичних рейдів лісових масивів району та територій державного лісового фонду щодо попередження виникнення лісових пожеж в екосистемах району.
 
– На сьогоднішній день, в ході проведених заходів були перевірені рекреаційні місця на території природно-заповідного фонду заказника «Чорна гора», що найбільше облюбовані туристами та місцевими відпочивальниками. Оглянуто наявність наглядної агітації на протипожежну тематику, що розміщена лісівниками в лісових масивах. З місцевими мешканцями проведено профілактично-роз’яснювальну роботу та розповсюджено пам’ятки та буклети про запобігання лісових пожеж, а також поведінки в лісі для запобігання надзвичайної ситуації на території лісових масивів району, – розповідає провідний інженер з охорони та захисту лісу ДП «Виноградівське ЛГ» Юрій Дзяпко.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.