Про новоричну акцію “Ялинка в горщику”. “РАНОК НА ТИСІ” (ВІДЕО)
22.12.2016
У Держлісагентстві відбулось засідання Науково-технічної ради
22.12.2016

У лісівників Закарпаття відбувся семінар з лісозахисту

Лісівники Закарпаття обговорили питання вирощування посадкового матеріалу й лісовідновлення, а також зміни в Санітарних правилах в лісах України та інші питання роботи служб лісозахисту. Це одні з головних питань, які були розглянуті під час засідання семінару у Хустському лісодослідному господарстві.

У семінарі взяли участь головний спеціаліст відділу охорони і захисту та внутрішнього аудиту Закарпатського ОУЛМГ Мирон Рейпаші, начальник Закарпатського ОЛПП ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист» Василь Трикур, інженер-лісопатолог Закарпатського ОЛПП ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист» Олександр Гайченя та інженер-лісопатолог Закарпатського ОЛПП ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист» Любов Щербак.

Також під час засідання спеціалістів лісозахисту були розглянуті питання ведення обліку, своєчасного виявлення, повідомлення та нагляду за розвитком осередків шкідників та хвороб лісу у лісництвах, лісопатологічного обстеження насаджень, в яких проектується проведення санітарно-оздоровчих заходів і робота інженера захисту лісу у здійсненні лісовою охороною лісопатологічного нагляду за розвитком осередків шкідників і хвороб лісу.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.