У Кобилецькій Поляні лісівники вклали 100 тисяч в туристично-рекреаційний пункт

Лісівники допомагають будувати новий Петро-Павлівський храм у мальовничих Ізках
21.10.2016
У Брустурянському лісомисливгоспі активно заготовляють насіння хвойних і листяних дерев (ВІДЕО)
21.10.2016

У Кобилецькій Поляні лісівники вклали 100 тисяч в туристично-рекреаційний пункт

                Одне із улюблених місць відпочинку кобилецько-полянців – об’єкт природного заповідного фонду місцевого значення мінеральне джерело в урочищі Буркут, що розташоване на території лісництва імені Томащука, в оновленому вигляді передано громаді Кобилецької Поляни для експлуатації.

              Як розповідає в. о. лісничого лісництва ім. Томащука Дмитро Тимчук, мінеральне джерело приведено до ладу за ініціативи працівників ДП «Великобичківське ЛМГ». Насамперед, подібна діяльність спрямована на розвиток місцевості, покращення туристичної привабливості території, що сприятиме розвитку рекреації населеного пун­кту.
            Щоправда, як зазначив директор держ­лісмисливгоспу Юрій Сойма, передаючи акт введення у експлуатацію відновленої території громаді, затрати виявляться марними, якщо не зуміємо зберегти зроблене: «Те, що тут було до початку робіт – нагадувало руїну. Натомість, ще у недалекому минулому про лікувальні властивості мінерального джерела було відомо далеко за межами краю, а кілька десятків метрів нижче ще за часів Австро-Угорщини діяли купальні. Зрозуміло, нині те все у минулому. Мінеральне джерело на Буркуті облаштували, поруч звели в гуцульському стилі колибу, котра під дією природних факторів, але не без допомоги любителів випробовувати усе на міцність, поступово ставала непридатною і аварійною. Загалом на облаштування мінерального джерела працівники витратили понад 100 тисяч гривень. Але головне, щоб вода з джерела несла позитивну енергетику та дарувала людям здоров’я», – каже Юрій Сойма.
             Так за місяць плідної праці робітники лісової охорони оновили джерело. А саме – озеленили територію, посадивши туї, встановили навіс та забетонувавши його основу, замінили плитку, звели туристично-рекреаційний пункт й облаштували місця для розпалювання багаття, а також не забули про дорогу, яку підсипали, щоб людям було зручно дістатися джерельної води. Від моста до бесідки, вздовж русла гірської водойми, встановили габійонну підпірну стінку, позаяк дерев’яна витримувала кілька років. По інший бік звора, в якому і розташоване мінеральне джерело, на невеликій галявині, вздовж краю лісу, встановили столи із трачованого дерева. До невеликого місця відпочинку розширили лісову стежку, облаштували місця для розкладання багаття, встановивши всюди ящики для сміття.

Коментарі вимкнені.