Вітання Начальника ЗОУЛМГ Валерія Мурги з Днем працівника лісу!
16.09.2016
Валерій Мурга: «Ліс — наше життя, наша робота і поки буде ліс — буде життя на Закарпатті»
18.09.2016

У Хусті з розмахом відзначили День працівника лісу!

Свято, яке чекали діти та дорослі. Сьогодні складно уявити Закарпатську область без лісу та історії лісового господарства. Південна Україна – житниця України, а Західна – лісова артерія, її національне багатство.

14368649_320997351587148_7828180353169488921_n– У цьому році Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з державними лісгоспами та громадською організацією «Форза» вирішило провести свято у новому форматі, – розповів головний лісівник краю Валерій Мурга. – Тобто, заходи відбуваються на кількох майданчиках в інтерактивному просторі. Це – перше торжество, яке ми організовуємо не лише для представників лісового господарства, але й для всіх мешканців області та її гостей, яких з кожним роком приїжджає відпочивати на Закарпаття все більше і більше. Ми хочемо, щоб громадськість та представники мас-медіа бачили й знали, чим займаються люди у зелених формах. Ліс – це моє життя! Хочемо, щоб цей фест став доброю традицією і, до лав лісівників залучалося якомога більше людей. А всім нам потрібно пам’ятати просте, але актуальне гасло: любити ліс – це значить поважати себе.

Святкування почалося у самісінькому центрі Хуста. Безліч містян і гостей із різних куточків Закарпаття та України, попри спеку, заздалегідь прийшли на прикрашену квітами, шарами зеноного та білого кольорів площу, щоб побачити грандіозне дійство. Спеціально для них були презентовані фільми про бокорашів, зародження деревообробки та прекрасні відеоролики про красу природи, відзняті й змонтовані закарпатськими відеоператорами.14344112_1754216854832386_7015936226322134401_n

Свято відкрила урочиста колона з працівників Закарпатського УОЛМГ і лісгоспів, а також лісової охорони та мисливців, яка пройшлася по площі до головної сцени парадним маршем під супровід оркестру. Потім розпочалося урочисте відкриття свята, нагородження ветеранів та лісівників, які віддано працюють задля «зелених легенів» області, чистого повітря та здоров’я краян.

Після цього під керівництвом голови обласної адміністрації Геннадія Москаля та начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги представники обласної влади ознайомилися з цікавинками, які презентували представники лісгоспів зі всіх куточків Закарпаття. На святі також були присутні голова ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза» Леся Лойко, народний депутат України від Закарпаття Валерій Лунченко, голова обласної ради Михайло Рівіс, міський голова Хуста Володимир Кащук, голови державних адміністрацій Назарій Павлій, Іштван Петрушка, Михайло Русанюк, Олександр Горін, Василь Дем’янчук, голова обкому профспілки працівників лісового господарства Валерій Федурця та депутати обласної ради Ірина Мацепура, Мирослав Білецький та Василь Федурця, делегація Закарпатської універсальної товарно-сировинної біржи, представники дипломатичних установ та міжнародних делегацій.

14330175_1754212731499465_8957736429845946038_n– Сьогодні було дуже гарне веселе свято. Дуже багато цікавих локацій для дітей, зручно гратися, все з розумом продумано. Весело й просторо. Я думаю, що після побаченого сьогодні багато дітей захотіли стати лісівниками. Мій синочок точно, – поділилася враженнями Ольга, гостя з Ужгорода й мати маленького Владислава.

Перегортаючи сторінку, хочеться сказати, що свято працівників лісового господарства вдалося, було цікавим та насиченим. Лісівники вчили дітей садити дерева, розпізнавати породи дерев та їх плоди, розказували про лікарські рослини та трави, дарували подарунки, вчили висаджувати дерева, робити шпаківні, сопілки,аніматори – проводили ігри з шишками (годування «ведмежати», умільці ж – майстер-класи з виготовлення дерев’яних сувенірів. Біля фантастичних яскравих фотозон теж було надзвичайно людно. Сподобався й дітлахам будинок Баби Яги, у якому можна було навіть посидіти.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.