Лісівники Закарпаття показали медійникам реальну картину незаконних рубок і контрабанди лісу
11.06.2016
НПП «Зачарований край» відвідали австрійські екперти
13.06.2016

У гостях у НПП «Зачарований край» побувала малеча

На днях у гості до Національно природного парку «Зачарований край» завітали діти Іршавського району дитячого оздоровчого табору «Водограй», що розташований на базі Ільницької школи-інтернату. Майже сотня дітлахів 1- 8 класів разом зі своїми наставниками ознайомилися із навколишньою природою парку. Діти уважно слухали розповідь наукового співробітника НПП Василя Лутака про історію створення національного парку, високе надбання природно-заповідного фонду – парк віднесено до попереднього списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО,  цікавою та змістовною була розповідь про місцеву флору і фауну «Зачарованого краю» та які саме види тварин і рослин віднесені до Червоної книги України.

 Опісля екскурсії працівники парку провели бесіду з маленькими гостями яка включала в себе правила поведінки в лісі, а саме як слід поводити себе під час пожежі або укусу змій та комах і під час сезону тиші.

 Для дітей знайомство з адмінтериторією НПП «Зачарований край» та розповіді про парк були дуже захоплюючі та цікаві, проте, вони попросилися ще раз у гості, щоб відвідати унікальні природні обєкти національного парку:  урочище «Камянка», або геологічний заказник «Зачарована Долина», або Оліготрофне сфагнове болото «Чорне багно».

Відреагувавши на прохання дітей ближче познайомитися з природою НПП «Зачарований край», директор парку Іван Піняшко пообіцяв організувати підвіз школярів у одну із рекреаційних зон «Зачарованого краю».

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.