У гості до НПП «Зачарований край» завітали діти з літнього табору «Веселка»

Понад 10 км русел річок, потічків і каналів розчищено лісівниками Рахівського держлісгоспу
27.06.2016
Вітання начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги з нагоди Дня Конституції
28.06.2016

У гості до НПП «Зачарований край» завітали діти з літнього табору «Веселка»

Знову у гості до НПП «Зачарований край» завітали маленькі помічники – діти з оздоровчого літнього табору «Веселка», що функціонує на базі Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею.  Ініціатором та організатором  екскурсії  до національного парку була завуч з виховної роботи спортивно-гуманітарного ліцею Наталія Гелей.

Майже пів сотні дітей, разом з вихователями, напередодні закриття табірної зміни, відвідали своїх сусідів – національний парк «Зачарований край». Дітлахам цікаво було познайомитися з природним надбанням нашого краю, адже дехто побував тут уперше! Щоб сховатися від нестерпної спекоти та трохи відпочити, вихованці літнього табору зібралися у альтанці, що знаходиться на території адмінбудівлі парку.

Науковий співробітник НПП Василь Лутак розповів дітям про правила поведінки у лісі, що треба робити, коли заблукаєш або при укусах змій чи комах, ознайомив з місцевим тваринним і рослинним світом парку, коротко повідав про історію та основні надбання національного парку. Після обміну інформацією діти мали нагоду поласувати плодами дикої черешні та стиглої шовковиці, які ростуть на території адмінбудівлі. А на добру згадку про відвідини НПП «Зачарований край» вихованці оздоровчого табору «Веселка» зробили спільне фото, і пообіцяли знову прийти, щоб відвідати рекреаційну зону «Зачарованого краю», але вже також  зі своїми шкільними друзями або з батьками.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.