У ДП «Хустське ЛДГ» відбулося навчання по наданню першої медичної допомоги

На Воловеччині планується відтворити понад 76 гектарів лісового фонду
20.02.2019
Громадська ініціатива «Друзі лісу» розпочала випуск серії інформаційних листків «Правда про ліс»
21.02.2019

У ДП «Хустське ЛДГ» відбулося навчання по наданню першої медичної допомоги

У ДП «Хустське ЛДГ» відбулося навчання по наданню першої медичної допомоги з лісозаготівельними бригадами. Так, як, своєчасне надання правильної першої медичної допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, а інколи й життя людини. В деяких випадках постраждалому доводитися надавати першу допомогу самому собі — зупинити кровотечу, накласти пов’язку тощо.

Саме тому так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротший строк надати першу невідкладну медичну допомогу тим, хто її потребує.

Всім присутнім було роз’яснено порядок дій у ситуаціях з потерпілими. Основи надання першої невідкладної допомоги були продемонстровані з використанням підручних засобів та перев’язувальних матеріалів без застосування медикаментів та ін’єкцій.

Провідний лікар Хустської районної поліклініки, зав. відділенням фіз. терапії Ярослава Данко показала, як без зайвих зусиль це зробити. Також присутнім роз’яснили техніку проведення серцево-легеневої реанімації, яка включає закритий масаж серця та штучну вентиляцію легень.Також було розглянуто різновиди кровотеч й алгоритми їх зупинки (накладання пов’язок та джгута). Окремо Ярослава Іллівна зупинилася на можливих травмах голови, хребта, ознаках переломів, вивихів кінцівок, першій допомозі при опіках.На присутніх показала, як накладати пов’язки, транспортну шину, артеріальний джгут.

Коментарі вимкнені.