Закарпатські лісівники репрезентували продукцію на ярмарку «АгроСакураФест»
28.04.2018
На Закарпатті для боротьби з браконьєрами за І квартал залучили 1260 осіб
01.05.2018

У Берегівському лісгоспі відзначили День охорони праці

28 квітня світ відзначає День охорони праці. В рамках запланованих заходів у Берегівському лісгоспі до важливості питань охорони праці вкотре привернули увагу.
 
ДП «Берегівське лісове господарство», розташоване у дубових дібровах, є підприємством, в якому питанням безпеки та охорони праці приділяють дуже значну увагу, постійно впроваджуючи шляхи та механізми зниження рівня порушень з питань промислової безпеки заради збереження життя та здоров’я працівників держлісгоспу.
 
– Принципове ставлення керівництва підприємства до питань охорони праці й недопустимості порушень техніки безпеки та правил гігієни праці вкупі з виробничою дисципліною всього колективу дає певний задля збереження працівників та уникнення травм на виробництві в лісі, – каже директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного.
 
Відтак працівниками державного підприємства «Берегівське лісове господарство» цими днями було проведено відзначення Дня охорони праці під девізом» Захищене і здорове покоління».
 
На території лісфонду Чизайське лісництво було показово виконано роботи по догляду за лісовими культурами, із залученням до даної акції учнів Батівської школи І-ІІІ ступенів.
 
Під час акції вихованцям було роз’яснено безпечні умови роботи під час виконання робіт підвищенної небезпеки. Також наглядно їм було показано новітні технології виконання робіт підвищеної небезпеки, роз’яснено умови дотримання правил безпеки з охорони праці та індивідуального захисту працюючих.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 
 
 

Коментарі вимкнені.