Тячівський держлісгосп вважає перспективним розвиток туризму (ВІДЕО)

У конференц-залі Закарпатського ОУЛМГ відбулась виробнича нарада з питань ведення мисливського господарства та полювання (ВІДЕО)
21.02.2018
Закарпатські лісівники активно протидіють браконьєрству (ВІДЕО)
22.02.2018

Тячівський держлісгосп вважає перспективним розвиток туризму (ВІДЕО)

Протягом ще цього року планують побудувати з десяток альтанок у місцях, які найчастіше відвідують відпочивальники. Цей рекреаційний пункт неподалік села Тарасівка побудували зовсім нещодавно.

Зручне місце, яке і раніше місцеві та приїжджі використовували для відпочинку, зараз облагородили, встановили альтанку, мангал та навіть побудували біотуалет. Встановили лісівники поруч і інформаційний стенд, аби відпочивальники більше дізнались про цю місцину.

Побудували біля дороги і невелику криничку.

Інженер ДП “Тячівське ЛГ” Магдалина Магей каже, що взимку людей не так багато, але щойно зійде сніг, відпочивальників буде хоч відбавляй. Зупиняються тут і туристи і місцеві грибарі. Над створенням таких рекреаційних пунктів нині активно працюють в Тячівському лісгоспі. Тячівщина для туристів стає все більш приваблива. Є тут і унікальні печери та навіть своя власна долина нарцисів. Тож, працювати над створенням відпочинкових зон лісівники будуть продовжувати і надалі.

Коментарі вимкнені.