Цілодобово ліси Перечинщини від пожеж охороняють майже 100 чоловік

Лісівники затримали браконьєрів з м’ясом оленя
30.05.2017
Валерій Мурга: «Боротьба з чорними лісорубами дала потужний ефект»
31.05.2017

Цілодобово ліси Перечинщини від пожеж охороняють майже 100 чоловік

Сьогодні, 30 травня, на території ДП «Перечинський лісгосп» в Перечинському лісництві в урочищі «Синяси» спільно з представниками Ужгородського військового лісництва та Перечинського РС УДСНС України в Закарпатській області, відбулися навчання з попередження та ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть статися внаслідок лісової пожежі. 

Під час практичних навчань використовувався метод умовного загорання сухої трави в урочищі«Синяси». Лісівниками спільно з рятувальниками було практично ліквідовано штучне розповсюдження вогню в прилісовій смузі, чагарниках й попереджено загоряння лісової підстилки.

На сьогодні охорону лісів від пожеж на Перечинщині забезпечують понад 80 працівників особливого складу державної лісової охорони, які перебувають на цілодобовому чергуванні.

З метою недопущення виникнення пожеж в лісових екосистемах лісівниками Перечинського лісового господарства щорічно проводяться профілактичні заходи, рейди лісовими масивами, оновлюється протипожежний інвентар (закуповуються бензопили, ранцеві оприскувачі, вогнегасники, хлопавки, лопати, граблі, відра та інше),перекриваються дороги, які ведуть у лісовий фонд, проводяться навчання з додатковими пожежними дружинами, а також щорічно проводяться спільні навчання лісівників за участю підрозділів ДСНС з організації і гасіння лісових пожеж. Так відповідно до виробничо-фінансових планів підприємств Закарпатського ОУЛМГ на І-ший квартал 2017 року у Перечинському лісовому господарстві влаштовано 5 км. мінералізованих смуг, проведено догляд за протипожежними розривами та мінералізованими смугами протяжністю 5,0км, а також встановлено інформаційні пано на протипожежну тематику.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

 

 

Коментарі вимкнені.