Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Товариством лісівників України в Закарпатській області оголошує конкурс «Кращий лісовий розсадник»

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Товариством лісівників України в Закарпатській області оголошує конкурс «Кращий лісовий розсадник»

Мета конкурсу — підвищити ефективність ведення лісового господарства та лісорозведення, забезпечити лісовідтворення та лісорозведення високоякісним садивним матеріалом.

При проведенні конкурсу будуть враховуватися технологічні, економічні показники діяльності лісових розсадників і парників, які вирощують посадковий матеріал для цілей лісовідтворення і лісорозведення. Кращі лісові розсадники будуть визначені після оцінки заявок і презентаційних матеріалів.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

1) Кращий лісовий розсадник загальною площею до 0,5 гектарів;

2) Кращий лісової розплідник загальною площею понад 0,5 гектарів;

3) Вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою.

У конкурсі можуть взяти участь державні лісогосподарські підприємства, що мають у своїй структурі лісовий розсадник, що вирощує посадковий матеріал, призначений для цілей лісовідтворення і (або) лісорозведення. Для участі в конкурсі необхідно в період з 11 березня по 11 квітня відправити заявку в Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, Товариство лісівників України в Закарпатській області.

На другому етапі, з 11 березня по 11 квітня конкурсна комісія Закарпатського ОУЛМГ та ТЛУ в Закарпатській області розгляне подані заявки і визначить переможців конкурсу. У журі огляду-конкурсу увійдуть керівники управління та відділу лісового та мисливського господарства.

Остаточне рішення про нагородження дипломами учасників Конкурсу буде прийнято до 15 квітня.

Інформацію надіслати  та почтову адресу пресслужби управління (pressa@zakarpatlis.gov.ua).

 

 

На #Закарпатті оголошено зелений фотоконкурс «Посади дерево» 🌞🌱🌳🌲🧠🗣 

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Товариством лісівників Закарпаття оголошують фотоконкурс «Посади дерево» 🔊🧸📸🎥🎞для всіх бажаючих.
💚💚💚
«Завдання фотоконкурсу — привернути увагу жителів до питань екології та навколишнього середовища, популяризація дбайливого ставлення до природи і можливості кожного внести свій внесок у поліпшення екологічної політики і відтворення лісів Закарпатської області.

Для участі в конкурсі необхідно:

Прийти на акцію з посадки лісу

Посадити дерево

Зробити фото

Опублікувати світлину з хештегом

«Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках_Закарпаття» в Instagram (зазначивши акаунт @zakarpatski_lisivniki) або FB – https://www.facebook.com/zakarpatskilisivniki/

Термін : 21 березня – 21 квітня 2019

Фотографії будуть оцінювати по п’яти номінаціях:🎁🎰🥁🥇🏆

• «Я саджу дерево». До участі допускаються фотороботи з зображенням процесу посадки дерев;

• «Наш ліс очима дітей». Допускаються фотороботи з зображенням дітей, що беруть участь в акції і садять дерева;

• «Зелене місто» Фотороботи з зображенням зелених насаджень в межах міста, селища, посаджених в рамках акції;

• «Разом веселіше». До участі в номінації допускаються фотороботи з зображенням процесу посадки дерев колективом або групою людей;

• «Номінація глядацьких симпатій користувачів соціальних мереж».

У поясненні необхідно вказати обрану номінацію, назву фото, місце посадки і учасників, присутніх на фото. До знімка слід написати свою «лісову» історію. Після підбивання підсумків переможці отримають пам’ятні подарунки та супер приз обід у закарпатських лісівників.

Обід у закарпатських лісівників в мальовничому місці Закарпаття – це можливість спробувати лісові смаколики та страви. Для гостей приготують їжу за прадавніми рецептами.

Конкурсна комісія:

Начальник управління – Валерій Іванович Мурга

Перший заступник начальника Ігор Несторович Коцур

Голова товариства лісівників України в Закарпатській області Василь Васильович Кий.

Прес-служба

Користувачі соціальних мереж