Торгівлю легальними ялинками розгорнули на Воловеччині біля перевалу (ВІДЕО)

Чи вирубують лісівники Карпати: що говорять цифри
27.12.2018
Шпилькові насадження на Рахівщині під надійною охороною (ВІДЕО)
28.12.2018

Торгівлю легальними ялинками розгорнули на Воловеччині біля перевалу (ВІДЕО)

На Воловеччині лісівники відкрили ялинковий базар. На території рекреаційного пункту, що розташований біля траси «Київ-Чоп», кожен охочий може придбати легальну ялинку.

Вирощують їх на відповідних плантаціях при лісництвах. Цього року ліміт реалізації ялинок та ялиць для Воловецького держлісгоспу – 4,5 тисячі дерев.

Зелені, пухнасті, деякі ще притрушені снігом ялинки та ялиці чекають на свого покупця. А їх тут вистачає вже з самого ранку. Щоб кожен охочий міг придбати легальну ялинку, лісівники Воловецького лісгоспу на території рекреаційного пункту, що розташований на Абранському перевалі, відкрили ялинковий базар.

А вирощують ялинки на відповідних плантаціях, які закладають при лісництвах Воловецького держлісгоспу. Щороку в кожному лісгоспі встановлюють і відповідні ліміти на продаж новорічних дерев.

Кожне дерево має свою бирку – чіп. Воно свідчить – ялинка легальна, вирощена на плантації і реалізована лісгоспом.

Аби запобігти діяльності чорних лісорубів, лісівники організовують і рейди. А за зрубану в лісі ялинку порушнику доведеться сплатити штраф у сумі, що в кілька разів перевищує ціну легальної.

 

Коментарі вимкнені.