Тільки у лісфонді Богданського та Говерлянського лісництв висаджено близько 10 тисяч саджанців

Понад 1500 саджанців бука та ялиці висадили у Верхньоволовецькому лісництві
20.04.2018
Унікальний водоспад. Спокійний та повільний знаходиться на Тячівщині (ВІДЕО)
20.04.2018

Тільки у лісфонді Богданського та Говерлянського лісництв висаджено близько 10 тисяч саджанців

В рамках щорічної акції «#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках», учора, 19 квітня, відбулася посадка молодого лісу на території Говерлянського та Богданського лісництв ДП «Рахівське ЛДГ», в урочищі Годір та урочищі Богдан.
 
З метою привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості лісів для всього людства, а також необхідності дбайливого і шанобливого до них ставлення, лісівники залучили ініціативних учнів Лугівської ЗОШ та Видричанської ЗОШ до акції. Майбутні працівники лісової галузі допомогли посадити близько 10 000 саджанців на території 5 га на території Богданського та Говерлянського лісництв. Весняна акція розпочалася у всіх лісництвах. Загалом цьогоріч лісівниками ДП «Рахівське ЛДГ» буде заліснено 115 гектарів та на площі 140 гектарів проведено сприяння природньому поновленню.
 
До акції також долучився голова РДА Павло Басараба. На його думку, участь в акції – благородна місія, адже ліс – це не тільки найважливіший природний ресурс і сировинний матеріал, яким відоме Закарпаття, а ціла екологічна система. «Дуже важливо зберегти екологічний баланс у всіх без винятку постраждалих від вітровалу ділянках», – упевнений Павло Васильович.
 
«Лісовідновлення – це дуже важлива подія, коли люди відновлюють ліси після стихійного лиха, після вітровалів та буреломів, короїда та інших чинників. До прикладу, вітром 29 червня та 16-17 вересня минулого року в Закарпатській області було пошкоджено понад 2500 гектарів лісових насаджень. Під час вересневого бурелому пошкоджено 1 895,2 га насаджень загальною кубомасою понад 300 тисяч м куб. Основна частина руйнувань припала на Ясінянський, Великобичківський, Рахівський та Брустурянський лісгоспи.
Щоб молоді саджанці досягли такого розміру, потрібно півстоліття. І саме на місцях знищених негодою дерев, ми сьогодні і висаджуємо молоді насадження. З кожним роком до акції долучається все більше і більше людей і ми, лісівники, закликаємо долучатися до акції «#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» всіх небайдужих людей. Разом нам вдасться відновити не одну сотню га закарпатських лісів», -підсумував Володимир Приступа.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.