Тільки на Міжгірщині можна придбати садивний матеріал ялини сріблястої

У Держлісагентстві визначили переможців національного етапу Міжнародного конкурсу “Молодь в лісах Європи”
17.06.2016
Держлісагентство інформує про ліквідацію лісових пожеж
19.06.2016

Тільки на Міжгірщині можна придбати садивний матеріал ялини сріблястої

Ліси Міжгірщини чарують своєю красою. ДП «Міжгірське ЛГ» розташоване на північному сході середньої частини Закарпаття. Загальна площа лісового фонду, який наданий підприємству у постійне користування для ведення лісового господарства та здійснення природоохоронної діяльності, сягає 31513 га.

Лісовою рослинністю вкрито 29238 га земель, з яких на площі 11928 га переважають у складі хвойні породи, на 17102 га домінують твердолистяні породи і тільки 208 га займають деревостани з м’яко листяних порід. Загальний запас ростучого лісу 10501 тис. куб. м.

За комплексним районуванням західного регіону України територія лісгоспу відноситься до Гірсько-карпатського лісогосподарського округу з розташуванням у трьох лісогосподарських районах: Стрийсько-Міжгірської Верховини, Полонинських Карпат та Високогірному районі.

Як зазначає директор ДП «Міжгірське лісове господарство» Іван Барна, його лісгосп єдиний серед підприємств краю, який, крім лісогосподарської та мисливської діяльності, займається будівництвом і має у своєму складі будівельну дільницю. Таке явище зумовлене гострою потребою району в будівництві та ремонті об’єктів соціальної сфери. Тому лісгосп і пішов свідомо на зміну профілю в деякій частині своєї діяльності, як і в інших лісогосподарських підприємствах, вирощують стандартний садивний матеріал для відновлення і створення лісів майбутнього. Проте за садивним матеріалом сріблястої ялини та за досвідом з її вирощування рекомендується їхати саме до між гірських лісівників.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.