В ДП “Рахівське ЛДГ” представлено нового керівника
15.04.2019
Лісівники Закарпаття – за чисте довкілля
17.04.2019

Свалявські лісівники посадили 2100 саджанців

На Свалявщині в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» добігає кінця зелена акція. Старт самій акції було дано 21 березня.

Сьогодні, 16 квітня, в Ганьковицькому лісництві на базі державного підприємства «Свалявський лісгосп» відбувся головний захід із садіння лісу на Свалявщині. Точніше, оскільки суцільні зруби заборонені, то сьогодні лісівники провели сприяння природному поновленню, посадивши 2100 саджанців.

Разом з учнями Дусинського шкільного лісництва
створювали новий ліс голова «лісової» профспілки Закарпаття Валерій Федурця, перші особи району та працівники державної лісової охорони й мас-медіа.

Вітаючи учасників акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», директор Свалявського лісгоспу Олександр Дуфінець розповів, що цьогоріч лісівники Свалявщини планують заліснити площу в майже 40 гектарів. Лісокультурна кампанія на 80% завершена і проходила в Плосківському, Полянському, Ганьковицькому, Свалявському, Дусинському та Березниківському лісництвах. Для заліснення використовують такі породи – бук лісовий, явір, ясен звичайний, ялиця біла з частковим введенням дуба звичайного, каштана їстівного, черешні».

Готуючись до весняної лісокультурної кампанії, держлісгоспівці виростили у лісових розсадниках 66 тисяч штук саджанців.

Коментарі вимкнені.