Держлісагентство: кількість лісових пожеж зростає
30.06.2016
Закарпатські митники нанесли збитки державі у розмірі 15 млн гривень
01.07.2016

Студенти-випускники кафедри лісівництва отримали свої дипломи

Сьогодні, 30 червня, у холі головного корпусу УжНУ вітали випускників географічного факультету (спеціальності «Землевпорядкування та кадастр», «Географія» та «Лісового і садово-паркового господарства»).
Святковий захід відкрив декан факультету Іван Калинич, який звернувся до випускників з напутніми словами й побажав ніколи не опускати рук. Вітальні слова лунали й від проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендєл. На Заході також були присутні завідувач кафедри «Лісове і садово-паркове господарство» Людвиг Потіш та начальник відділу лісового та мисливського господарства управління Ігор Орос.
Вручення дипломів пройшло у дружній, теплій, майже сімейній атмосфері. Випускників запевнили: «Якщо потрібна допомога чи порада — наші двері для вас завжди відкриті».
«Цьогоріч дипломи спеціаліста та магістра на географічному факультеті отримали 76 випускників. Дипломи з відзнакою отримали 12 випускників. Це 7-ий випуск спеціалістів і 6-ий випуск магістрів на географічному. І вперше цього року дипломи магістрів та спеціалістів отримаи випускнини кафедри лісового господарства», — прокоментував декан факультету Іван Калинич.
Дипломи бакалавра  з відзнакою за напрямком підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» та кваліфікацію «бакалавр з напрямку «Лісове і садово-паркове господарство» отримали Вікторія Легеза та Аліна Чургович.
З успішним закінченням вузу випускників привітали представники адміністрації академії, викладачі та батьки – всі побажали молодим фахівцям успіхів, кар’єрних висот і благополуччя в сімейному житті. Багато випускників вже працевлаштувалися, їм залишилося лише надати роботодавцю документ про закінчення вузу, а дехто вирішив, що продовжать навчання і займуться наукою.
Завершилося свято спільними фото на пам’ять та фотосетом із деканом. Бажаємо випускникам реалізації в професії та нових звершень!
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.