Лісівники Закарпаття визначили переможців конкурсу на заміщення вакантних посад
05.04.2017
За пожежу у с. Водиця винних притягнуто до відповідальності
05.04.2017

Студенти Мукачівського університету посадили власний ліс

ДП «Мукачівський лісгосп» активно включився у весняну лісокультурну кампанію. Перш ніж приступити до садіння саджанців, директор Мукачівського держлісгоспу Василь Анталовський провів інструктаж присутнім – розповів про особливості технології посадки аби від цього залежить приживлюваність створених лісових культур. Після чого усі приступили до озеленення території.
 
Першими до посадки лісу під керівництвом Василя Анталосвського приступили працівники Мукачівського держлісгоспу, Мукачівської РДА, учні шкільного лісництва та студенти Мукачівського державного університету. «Взявся за лопату» навіть очільник Мукачівського району Сергій Гайдай.
 
Василь Анталовський розповів про роботу лісівників, про щоденну копітку працю, лісовідновлення, рубки лісу, які здійснюються за державним замовленням, а сплачуючи податки, лісові господарства ще й поповнюють бюджети різних рівнів.
 
«Давно помічено, всі, хто беруть участь у посадці лісу, дбайливо ставляться до дерев, і не тільки до того, що посадили, давно помічено, що ніхто з них не порушує правил поведінки в лісі, чи не розпалює багаття, чи не ламає дерев, не залишає сміття», – резюмував Василь Васильович.
 
Так, в Мукачівському лісництві, у кварталі 78, виділі 5 на площі 4,1 га посадили молоді дерева. Висадили учасники «зеленої акції» понад 5 нових деревцят. Саджанці дуба та сосни висаджували студенти МДУ разом з лісівниками. Школярі та студенти були раді, що зробили вагомий внесок у відтворення лісу.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.