Стан та перспективи покращення практики ведення лісового господарства і гідрологічної функції лісу

Всихання ялин – проблема, що потребує вирішення на державному рівні
20.10.2015
У Мадриді підписані нові домовленості в рамках роботи процесу “Ліси Європи”
23.10.2015

Стан та перспективи покращення практики ведення лісового господарства і гідрологічної функції лісу

Так звучала тема завершальної конференції, що проходила днями у місті Кошице (Словаччина) за участі лісівників, лісовпорядників, фахівців водного господарства та охорони природи з транскордонної території України та Словаччини. Основним організатором цього заходу виступила громадська організація «Форза». Конференція тривала протягом двох днів і включала теоретичну та практичну частини.

Так звучала тема завершальної конференції, що проходила днями у місті Кошице (Словаччина) за участі лісівників, лісовпорядників, фахівців водного господарства та охорони природи з транскордонної території України та Словаччини. Основним організатором цього заходу виступила громадська організація «Форза».  Конференція  тривала протягом  двох днів і включала теоретичну та практичну частини.

Від України виступили представники  Науково-дослідного інституту Гірліс В.Парпан та В.Коржов. У своїх доповідях вони порушили низку актуальних для всього Карпатського регіону проблем. Зокрема, зупинилися на питаннях  оптимізації лісової транспортної мережі з метою  врегулювання витрат води і протипаводкового захисту, а також  на висновках і рекомендаціях проекту Гідрофор для поліпшення роботи з ведення лісового господарства в Україні.

Під час практичної частини учасники зібрання побували у Міських лісах м.Кошице, де ознайомилися із системою ведення лісового господарства словацьких лісівників з врахуванням гідрологічної функції лісу, відвідали оглядову вежу. А на завершення відбулася прес-конференція.

За висновками конференції були прийняті рекомендації щодо поліпшення гідрологічної ситуації в Карпатському  регіоні внаслідок представлених результатів роботи проекту. У Закарпатті гідрологічна функція лісу вивчалася у басейні річок Уж та Латориця на базі Свалявського і Перечинського лісгоспів.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Коментарі вимкнені.