Лісівники Свалявщини підгодовують диких тварин, щоб ті пережили лютий холод
27.01.2019
На Виноградівщині значно зріс попит на тверде паливо (ВІДЕО)
28.01.2019

Стало відомо, скільки браконьєрів зупинено на Хустщині

Особливої актуальності набрало питання боротьби із браконьєрством, що трактується законодавством, як недозволене добування об’єктів тваринного світу, незаконне #полювання на рідкісні види тварин, або полювання поза сезоном, #полювання чи #рибальство у недозволених місцях під час нересту та зимового періоду.

#Браконьєрство є однією з найбільших перешкод для ефективного ведення мисливського господарства, примноження мисливської #фаунив Україні. Боротьба з браконьєрством – найперша задача для всіх, хто вболіває за збільшення чисельності диких тварин. На сторожі українських угідь – єгерські служби, мисливствознавці, державна лісова охорона держпідприємств. Працівники ДП “#Хустське ЛДГ” нагадують, що за браконьєрство вітчизняним законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Так, за даними в мисливських угіддях ДП “Хустське ЛДГ” в 2018 році було проведено 53 рейди,задіяно в рейдах 170 чоловік, складено 10 протоколів про порушення правил полювання, а сума накладених штрафів склала 1224 гривні.

Варто зазначити, що до типових порушень правил полювання відноситься: 

відсутність дозвільних документів (на зброю, на мисливських собак, посвідчення мисливця, контрольної картки); полювання без відстрільної картки, ліцензії. Відсутність відмітки про добуту дичину у контрольній картці. Закликаємо мисливців бути свідомими і дотримуватись правил полювання та мисливської культури

Коментарі вимкнені.