Спростування інформації щодо затримання людей, які займалися вирубкою лісу

Закарпаття зеленіє: на Лазещині підприємці висадили молоді дерева
13.05.2016
Відбулося засідання колегії директорів Закарпатського ОУЛМГ
13.05.2016

Спростування інформації щодо затримання людей, які займалися вирубкою лісу

10 травня 2016 року на сайті www.0312.ua була розміщена стаття з назвою «Закарпатські патрульні затримали людей, що займались вирубкою лісу» де в діях працівників державного підприємства працівники поліції вбачають ознаки злочину.

У відповідь на дану статтю, в якій виконання своїх службових обов’язків, тобто «знаходження на лісорубній ділянці старшого майстра та майстра лісу, з слів мукачівських патрульних, до обов’язку яких входить патрулювання автодороги вбачаються ознаки злочину», повідомляємо наступне:

07.05.2016 у 13 кв. 2вид. ділянці №1 Ганьковицького лісництва працівниками ДП «Свалявське ЛГ» у присутності майстра лісу проводилася заготівля лісопродукції на підставі Лісорубного квитка серія 02 ЛКБ №504349.

Близько 13:00 екіпаж мукачівських патрульних прибув на місце заготівлі та завантаження лісопродукції і почали вимагати від майста лісу, який в свою чергу керував завантаженням деревини,  документи на лісопродукцію. Після чого до них підійшов старший майстер  лісу і пояснив полісменам, що майстер по лісозаготівлі, який здійснює відпуск лісу через КПК у Ганьковицькому лісництві на під’їзді до верхнього складу, і завантаження лісопродукції без його присутності не є порушенням, так як вантаж не виїжджає з ділянки поки майстер по лісозаготівлі не обміряє даний вантаж, почепить бирки та випише товарно-транспотрну накладну. Але патрульні звинувативши посадову особу ДП «Свалявське ЛГ» старшого майстра у незаконній вирубці та перевезенні лісопродукції, викликали оперативно-слідчу групу.

Прибувши на місце події, оперативно-слідча група оглянула вантаж та ознайомилася з документами, які в свою чергу пред’явив майстер по лісозаготівлі. Не вбачаючи ознак злочину  у діях посадових осіб державного підприємства працівники оперативно-слідчої групи не стала затримувати вантаж та відпустили автомобіль.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.