Справжні лісові газди на Воловеччині розпочали облаштуванні території лісового фонду та контор лісництв

Працівники державної лісової охорони ДП “Мукачівське ЛГ “закликають дотримуватимь правил пожежної безпеки
28.08.2018
Офіційна відповідь щодо інформаційного повідомлення у групі  “Просто” #вирубка навколо смт. #Воловець”
28.08.2018

Справжні лісові газди на Воловеччині розпочали облаштуванні території лісового фонду та контор лісництв

Господар в лісі він і всюди господар. А велике різноманіття робіт з якими стикається лісівник в процесі своєї роботи вимагає від нього неабиякої кваліфікації. Тож нерідко працівникам лісового господарства доводиться освоювати і нові не притаманні їм професії. Особливо їхнє вміння виконувати різні роботи проявляються при облаштуванні території лісового фонду, контор лісництв, рекреаційних пунктів та місць відпочинку біля автодоріг і туристичних стежок.

Ось і нещодавно працівники Н-Ворітського лісництва взялися до ремонту контори лісництва, а працівники В-Ворітського лісництва вирішили облаштувати інформаційне панно біля траси Київ-Чоп на межі з Львівською областю, щоб зробити наш туристичний край ще більш привабливим для чисельних гостей Закарпаття.

За словами головного лісничого ДП «Воловецьке лісове господарство» Мирона Стецо, у Воловецькому лісгоспі розпочалася робота з наведення порядку на лісництвах. І в лісгоспі підібрані цікаві кадри. Багато з них – справжні ентузіасти з наведення належного порядку на територіях своїх лісництв. Наприклад, лісничий Нижньоворітського лісництва Михайло Щербей та Верхньоворітського Віталій Панкулич. Вони, можна сказати, душею «прив’язані» до землі та лісу. Їм є що показати колегам. Вони роблять і рекреаційні пункти і мости і гойдалки біля«точок» відпочинку. У свою чергу лісничий Михайло Щербей розповідає, що для кожного господарника головне – це створення хороших умов праці, щоб кожен робітник міг після обходу в лісі зігрітися, відпочити або ж, – працювати в теплі та комфорті. Відтак у лісництві розпочалася робота з наведення порядку на територіях лісового фонду. У Нижньоворітському лісництві планомірно йде робота по наведенню порядку: облагороджується адміністративна будівля лісництва, присадибна території, оновлюються інформаційні аншлаги, тощо.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.