Інформація про рубки головного користування – ДП «Брустурянське лісове господарство»
11.04.2016
Інформація про рубки головного користування – ДП «Виноградівське лісове господарство»
12.04.2016

Справу зробили на віки

Ліс - не тільки джерело сировини, палива і кисню, а й просто насолода для очей. Закарпатські ліси не дарма називають «зеленими легенями» не тільки краю, а й України!

Ліс – не тільки джерело сировини, палива і кисню, а й просто насолода для очей. Закарпатські ліси не дарма називають «зеленими легенями» не тільки краю, а й України!

Ось такий вражаючий приклад росту молодих дерев, які висадили декілька років тому лісівники Рахівщини. На фотосвітлинах приклади змішаних лісів.

Директор Рахівського лісгоспу Володимир Приступа:

– На території лісгоспу проводились дослідні роботи по впровадженню планів ведення лісового господарства на основі принципів наближеного до природи лісівництва відповідно до спільного швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA.

«Для колективу нашого лісгоспу «Природа Карпат – то цілий світ: дерева, трави, тварини, птахи, озера, річки, живлющі джерела, гриби, ягоди. Але ліс – найкращий санітар і атмосфери. Тому заради збереження Карпатських лісів колектив нашого лісгоспу щороку займається лісовідновленням. Для реалізації завдань з лісовідновлення в лісгоспі створено потужну виробничу базу, залучено кваліфікованих спеціалістів, а також на підприємстві лісового господарства функціонують лісові розсадники та плантації, де ми вирощуємо сіянці та саджанці для отримання якісного висадкового матеріалу», – наголосив очільник лісового фонду Рахівщини Володимир Приступа.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

[FAG id=3743]

Коментарі вимкнені.