Співробітники закарпатських лісових господарств провели майже 1000 рейдів з охорони держлісфонду

У Закарпатській області відбудеться додатковий акціон з продажу необробленої деревини (АНОНС)
19.09.2016
Підживлення диких тварин: свіжа партія вже в закарпатських лісових їдальнях
21.09.2016

Співробітники закарпатських лісових господарств провели майже 1000 рейдів з охорони держлісфонду

Фахівцями лісового та мисливського господарства, а саме спеціалістами з державної лісової охорони у Закарпатській області від початку року проводиться комплекс заходів із охорони держлісфонду і регулювання чисельності хижих і шкідливих для мисливського господарства тварин.

Рейди по боротьбі з браконьєрством проводяться у всіх державних лісових господарствах, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. У результаті від початку року групами мисливців було проведено понад 1000 рейдів. в тому числі під час міграції птахів, залучено 3357 осіб.

Лідерами за результатами 9 місяців за кількістю рейдів виступають наступні лісомисливські господарства: ДП «Ужгородське ЛГ» – проведено в середньому 188 рейди за місяць; ДП «Довжанське ЛМГ» – 152, ДП «Свалявське ЛГ» – 71, ДП «Рахівське ЛДГ»70 та ДП «Міжгірське ЛГ»66. Найбільше виявленоо порушень правил полювання у лісомисливських угіддях Виноградівського району – 5, та по 2 в лісах Берегівського, Ужгородського, Хустського та Свалявського районах.

На порушників складено 16 протоколів про адміністративні правопорушення та направлено їх на розгляд до правоохоронних органів. 14 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності перед законом, з них 2 – попереджено. До кримінальної відповідальності правоохоронними органами не притягнуто жодного порушника закону. Варто також зазначити, що відповідно до статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» найбільше порушено пункт 6 (допускання собак у мисливські угіддя без нагляду). Вилучено та знешкоджено 64 браконьєрських петлі. Грубих порушень Закону України «Про мисливське господарство та полювання» у Закарпатті немає.

Найближчим часом також заплановано проведення низки заходів, спрямованих на посилення охорони мисливських ресурсів і середовища проживання тварин у держлісфонді Закарпатської області.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.