Співробітники «Перечинського лісгоспу» стали «нянькою» для козулі

Володимир Бондар: «Завдяки лісовим рейдовим бригадам незаконні рубки ялинок, у порівнянні з минулим новорічним періодом, зменшилися вдвічі»
18.01.2018
Мисливські господарства Закарпаття проводять облік диких тварин
18.01.2018

Співробітники «Перечинського лісгоспу» стали «нянькою» для козулі

Співробітники Перечинського державного лісового господарства вилучили з полону козулю, яка ледве вирвалася з течії річки Шипот. Маленька гостя з останніх сил ледве дісталася контори лісництва «Шипот», знесилена та замерзнула.
 
Працівники держлісгоспу нагодували дитинчата козулі, обігріли і вже потім через певний проміжок часу, коли гостя набралася сил, повернули її в звичну для неї середовище проживання. Лісівники припускають, що в річку, з досить високим рівнем води бідолашну тварину загнали вовки. Окрім того, на Перечинщині наразі триває друга хвиля підгодівлі тварин. Понад 3 тонни кукурудзи та спеціальних харчових віників заготували на зиму для диких тварин у Перечинському лісгоспі. Це ініціатива самих лісівників. Підкормка диких звірів взимку – важливий захід, який проводиться мисливськими господарствами щорічно. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, лісовій звірині стає все складніше добути їжу. Хоч голод жителям лісу поки не загрожує, працівники лісгоспу традиційно взимку їх підгодовують.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.