Співробітники Брустурянського лісомисливгоспу посадили дерева для майбутніх поколінь

Волонтери озеленили територію стадіону в селі Горобок
13.04.2018
Воловецькі лісівники навчалися основам сільського туризму
13.04.2018

Співробітники Брустурянського лісомисливгоспу посадили дерева для майбутніх поколінь

Співробітники Брустурянського лісомисливгоспу Буштинського лісництва озеленили територію дитячого садочка в рамках акції«#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках». Фронтом робіт став Буштинський дитячій садочок, де представники лісомисливгоспу посадили лимонник, тую, форзицію та ялину. Ще в юному віці дітям лісівники прищеплюють любов до лісу.
 
З самого ранку, сьогодні, 13 квітня, всі учасники акції пройшли інструктаж з техніки безпеки, після чого отримавши рукавички, саджанці та знаряддя для посадки, учасники акції взялися за справу. Тут, в лісі, зникли поняття «керівник» і «підлеглий». Всі працювали в парах, ставши разом однією великою командою, яка працювала не тому, що «треба», а тому що «хочеться». Одні робили лунки, а інші опускали в них саджанці.
 
Як розповіли лісівники поки ділянки молодого лісу будуть перебувати під наглядом фахівців лісництва. Через кілька тижнів стане видно, чи прижилися саджанці, а контрольну оцінку можна дати приблизно через рік. Якщо буде потрібно, посадки доповнять.
 
Через років п’ять на цій ділянці вже зазеленіють юні туї, ялини та лимонники. Кожен, хто 13 квітня посадив тут дерева, зможе привезти сюди своїх дітей чи онуків і з гордістю сказати: «Цей ліс посадив я».
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.