Держлісагентство запроваджує систему електронних державних закупівель “ProZorro”.
10.11.2015
Про питання ресертифікації лісів говорили на кущових семінарах
13.11.2015

Спільні зусилля — на захист та охорону лісу

Про комплекс заходів в осередках шкідників і хворіб лісу йшлося на семінар-нараді, яка відбулася 10 листопада в Закарпатському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. У ній взяли участь спеціалісти, що відповідають за цю ланку роботи у лісовій галузі краю, зокрема головні лісничі держлісгоспів, інженери з охорони і захисту лісу та інші спеціалісти. Захід умовно поділявся на дві частини.

Про комплекс заходів в осередках шкідників і хворіб лісу йшлося на семінар-нараді, яка відбулася 10 листопада  в Закарпатському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. У ній взяли участь спеціалісти, що відповідають за цю ланку роботи у лісовій галузі краю, зокрема головні лісничі держлісгоспів, інженери з охорони і захисту лісу та інші спеціалісти. Захід умовно поділявся на дві частини.

У першій з обговоренням загального санітарного стану лісових насаджень Закарпатської області   виступив головний спеціаліст відділу охорони і захисту та внутрішнього аудиту ЗОУЛМГ Мирон Рейпаші. На семінарі були  порушені також питання біології та екології хвоє-листогризучих шкідників, визначені заходи боротьби з ними, методи та способи нагляду за шкідниками та терміни проведення таких   заходів. Увагу учасників  організатори наради акцентували на веденні документації з лісозахисту.

У другій частині головний спеціаліст відділу охорони і захисту та внутрішнього аудиту ЗОУЛМГ Юрій Цалан охарактеризував стан охорони лісу від незаконних рубок, назвав основні проблеми, пов’язані з такими рубками, та шляхи їх вирішення. Водночас було підбито підсумки роботи з охорони лісу від пожеж у пожежонебезпечний період 2015 року і накреслено план дій з підготовки  до аналогічного періоду у наступному, 2016 році. На завершення зустрічі учасники обговорили питання, що стосувалися підготовки до так званої ялинкової кампанії в передноворічний період 2016.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

DSC_0340-w1200-h800

Коментарі вимкнені.