На Закарпатті визначили сумлінних платників податків
31.08.2017
Вітаємо з Днем народження!
02.09.2017

Сільську школу в Лопухові на 600 учнів оновили

Лісівники Закарпатської області піклуються про майбутнє покоління і цьому прямий доказ – регулярна допомога закладам освіти. До прикладу, у травні цього року селі Лопухово Тячівського району було офіційно відкрито нове футбольне поле. Але вони не зупиняються й далі знаходять ресурси для розвитку дітей. На цей раз лісівники Брустурянського лісомисливгоспу попіклувалися за малят і тепер Лопухівська загальноосвітня школа I – IІІ ступенів отримала нове обличчя.

Лопухівська школа вже кілька десятків років не мала паркану і ось перед Днем знань навколо школи за сприянням лісівників було встановлено металевий паркан. А ще в школі повністю замінені вікна, зроблено косметичний ремонт і, вже 66 першачків цьогоріч переступили поріг оновленого навчального закладу. Все для того, аби дітям було комфортно здобувати знання у свій рюкзак. Загалом у школі села Лопухово освіту отримують шістсот учнів.

– Лісівники завжди готові надати посильну допомогу, і не тільки школі, – пояснює Василь Золотар, лісничий Кедринського лісництва. – Учні цієї школи впродовж кількох років, як учасники шкільного лісництва, є незамінними помічниками лісівників Брустурянського лісгоспу. На базі школи Лопухівське лісництво було створено 5 роки тому, й воно об’єднало учнів, які цінують та прагнуть примножити зелене багатство Карпат. До складу шкільного лісництва входить 20 учнів. Звичайно, всі питання відразу не вирішити, але ж великі справи починаються з малого.

– За час літніх канікул вдалося ще багато чого зробити у школі. Так, частково зроблені внутрішні роботи, замінено вікна, встановлено новенький металевий паркан. Все це зроблено завдяки лісівникам, підприємцям і місцевій владі, людям, яким небайдужа доля майбутніх поколінь, – відзначила Марія Депутатенко, директор Лопухівської ЗОШ.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.