Схід і Захід разом: Валерій Мурга і Віктор Стороженко посадили дерева на Франківщині

«Тепла» незалежність. «Лісгоспи Закарпаття уже забезпечили заклади соціальної сфери дровами на 50 % до осінньо-зимового періоду», – Валерій Мурга
06.09.2016
Необхідна Стратегії розвитку лісового господарства в Карпатах, – Христина Юшкевич
08.09.2016

Схід і Захід разом: Валерій Мурга і Віктор Стороженко посадили дерева на Франківщині

У «Шевченківському лісництві» – ДП «Вигодське лісове господарство» в рамках виїзної наради Держлісагенства була закладена тисова алея на честь ювілею 25-річчя Незалежності України на території храму. Сьогодні, 7 вересня, було висаджено 25 дерев, вирощених лісокультурницями та лісівниками «Шевченківського лісництва».

Одними з перших дерева посадив дерева начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга. Він це зробив спільно з начальником Донецького лісового господарства Віктором Стороженко у знак дружби між Сходом і Заходом України. Не дивно, що колеги обласних управлінь під керівництвом т.в.о. голови Держлісагенства Христини Юшкевич також взяли активну участь в урочистій посадці дерев.

Валерій Мурга зазначив, що, посадивши дерева, лісівники не тільки зробили корисну для навколишнього середовища справу, але і віддали данину їх пращурам, які дбайливо ставилися до лісу й виростили могутні Карпати, а також створили тисову алею біля храму, куди можна з гордістю прийти з дітьми та онуками й помолитися за мир в Україні.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.