Лісівники Брустурянського ЛМГ підсилили пожежний інвентар новим пожежним модулем! (ВІДЕО)
23.03.2019
Завдяки лісівникам Виноградівщини вдалося локалізувати пожежу
24.03.2019

Шановні палії, зупиніться!

Шановні палії, зупиніться! Невже вам не шкода навколишній світ, мікроорганізми та ліс?!

Щорічно з настанням весняного періоду ускладнюється cитуація із пожежами. Як правило, в цей період відбувається несанкціоноване спалювання сухої трави, сміття. Сьогодні через підпали горіла трава в Ужгородському та Перечинському районах. А в умовах сухої і вітряної погоди навіть маленька іскра може миттєво перетворитися в вогняну стихію та завдати великої шкоди, як лісовому господарству, так і житлових будинків, господарських будівель. Сили ДСНС України в Закарпатській області та працівників державної лісової охорони вживають усіх можливих заходів щодо попередження та ліквідації лісових пожеж та чатують на загоряння. Однак жителі також повинні взяти діяльну участь в їх запобіганні.

У більшості випадків лісові пожежі виникають не через погодні чинники, а з вини людей.

Закликаємо! Дотримання заходів пожежної безпеки – це запорука вашого благополуччя, збереження вашого життя і життя ваших близьких і нашого навколишнього середовища, за яке ви так турбуєтесь, коли пишите про зелені легені! Попередити пожежу легше, ніж загасити!

Шановні закарпатці! Давайте будемо гранично уважні, пильні, щоб не допустити вогняну стихію в ліс.

Також повідомляємо, що лісогосподарськими підприємствами розроблені, погоджені та затверджені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж.

Згідно представлених в управління мобілізаційно-оперативних планів державні лісогосподарські підприємства, при виникненні пожеж протягом 2019 року, готові задіяти:
– людських сил – 4279 чол,
– 528 одиниць техніки (автомобілі, трактори та бульдозери).
– 9244 шт.немеханізованих засобів пожежогасіння (ранцеві оприскувачі, хлопавки, лопати, граблі, відра, сокири, та інше).
Резервний запас паливно–мастильних матеріалів становить:
– 13,7 тис. літрів бензину;
– 15 тис. літрів дизпалива;
– 1,3 тис. літрів масла.
На пожежонебезпечний період 2019 року по лісогосподарських підприємства застраховано 261 членів ДПД.

Окреме прохання повідомляти про загоряння всім лісівникам у відділ прес-служби ЗОУЛМГ

Коментарі вимкнені.