Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
25.12.2015
Сьогодні було затверджено Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 р.», у якому на лісову галузь виділено менше 120 млн грн.
27.12.2015

Шановні  колеги!

За кілька днів ми відірвемо останні листки календаря і розпочнемо новий відлік часу, адже незабаром – Новий рік і Різдво Христове. У нашого народу є звичай напередодні цих свят згадувати і бажати. Згадувати події, якими був насичений цей рік, підбивати підсумки пройденого життєвого шляху, замислюватися про майбутнє. Щодо побажань, то їх завжди знайдеться чимало.

За кілька днів ми відірвемо останні листки календаря і  розпочнемо новий відлік часу, адже незабаром – Новий рік і Різдво Христове. У нашого народу є звичай напередодні цих свят згадувати і бажати. Згадувати події, якими був насичений цей рік,  підбивати підсумки пройденого життєвого шляху, замислюватися про майбутнє. Щодо побажань, то їх завжди знайдеться чимало.

Вдивляючись у прийдешнє, сердечно зичу вам і вашим рідним миру, великого людського щастя, міцного здоров’я,  добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2016 рік  буде сповнений відкриттів, перемог і досягнень, стане початком  нових планів, щедрим на добрі справи та здобутки.

Новий рік і Різдво — традиційно родинні свята. Тож хочеться вірити, що Різдвяна зоря об`єднає всі наші родини,  також добрі починання і звершення заради майбуття нашої галузі, краю, держави! А Боже Дитятко принесе  мир і спокій у всі родини, злагоду і благодать, достаток і сімейне благополуччя, тепло та любов у наші душі і серця! З Новим Роком і Різдвом Христовим!

                                                                                                                 З повагою,

                                                                                                                 Валерій Мурга

                                                                                                                 начальник Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.