У Берегівському лісгоспі відзначили День охорони праці
28.04.2018
На Закарпатті для боротьби з браконьєрами за І квартал залучили 1260 осіб
01.05.2018

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження святкує директор ДП “Брустурянське лісомисливське господарство” Бігун Михайло Миколайович!
 
Шановний Михайло Миколайович!
 
Колектив Закарпатського ОУЛМГ щиро вітає Вас з Днем народження!
 
Ліси Брустурянського лісомисливгоспу є не тільки значним сегментом природного комплексу краю, а й частиною нашого життя, історії та культури. Тому Вашу працю на посаді директора важко переоцінити!
 
Охороняючи і відновлюючи наші лісові багатства, ви сприяєте розвитку лісових ресурсів та забезпечуєте екологічну та економічну безпеку Закарпаття.
 
Михайло Миколайович – Ви професіонал своєї справи, добропорядочний лісогосподарник, успішний керівник, який завжди з великою увагою ставиться до проблем в справі збереження і примноження лісових ресурсів і бере найактивнішу участь в їх вирішенні, допомагає людям і всім, хто цього потребує.
 
Нехай усі Ваші зусилля, спрямовані на розвиток лісової галузі Тячівського району та нашого краю, отримують належне розуміння і підтримку! У цей день щиро бажаємо Вам здоров’я, міцної вдачі, благополуччя, Божої Благодаті, затишку в родині та успіхів у всьому!
 
З повагою, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга та колектив управління!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *