Щодо публікації «Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, щодо охорони лісу, працівниками ДП «Тячівське ЛГ», які допустили незаконну рубку дерев»

Держлісагентство звернулося до Мінприроди з проханням провести перевірку дотримання природоохоронного законодавства у Сухолуччі
27.07.2016
ДП «Виноградівський лісгосп» застерігає: будьте обережні на воді
28.07.2016

Щодо публікації «Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, щодо охорони лісу, працівниками ДП «Тячівське ЛГ», які допустили незаконну рубку дерев»

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства щодо публікації «Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, щодо охорони лісу, працівниками ДП «Тячівське ЛГ», які допустили незаконну рубку дерев», http://zak.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=189585 що надійшло від Прокуратури Закарпатської області, офіційно коментує.

У повідомленні йдеться про те, що Тячівською місцевою прокуратурою, в ході моніторингу засобів масової інформації, зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.364 КК України за фактом зловживання службовим становищем, щодо охорони лісу,  працівниками ДП «Тячівське ЛГ», які допустили незаконну рубку дерев породи «Дуб», факти незаконних рубок своєчасно не виявили, та документи щодо незаконної вирубки лісу не склали, про вчинення кримінального правопорушення, у встановленому законодавством порядку, до правоохоронних органів не повідомили.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ повідомляє, що ДП «Тячівське ЛГ» є новоствореним підприємством, яке офіційно почало працювати з 1липня 2016 року.

Підприємство створено Наказом Державного агентства лісових ресурсів №207 від 27 квітня та Розпорядженням голови Закарпатської ОДА від 23 травня №253. ДП «Тячівське ЛГ» передано лісові ділянки від філії «Тячів ЛАГ» ДП «ЗОУЛАГ» площею 25195 тисяч га, куди входять і лісові масиви Біловарської с/р – кв. 31-33 Нересницького лісництва.

Так, починаючи з 1 січня по 1 липня лісовою охороною Нересницького лісництва колишньої філії «Тячів ЛАГ», а вже в угіддях державного підприємства «Тячівське лісове господарство» було складено на території Біловарської с/р, де проходило фільмування, 6 актів про лісопорушення за 63 м³. незаконно зрубаної деревини. У результаті чого державі завдано збитків на суму 186 520 тисяч гривень. Матеріали за даними актами правопорушень направлені до правоохоронних органів – поліції Тячівського району, оскільки ліси є протиерозійними, про що є відповідний акт звірки з Поліцією.

Також на даній території проводились лісогосподарські заходи згідно матеріалів лісовпорядкування та виписаних лісорубних квитків загальною кубомасою 124 м³, з них ліквіду 116 м³ на площі 7 га. Всі дії, як працівників колишньої філії «Тячів ЛАГ» ДП ЗОУЛАГ, теперішнього ДП «Тячівське ЛГ» є законними в рамках чинного законодавства України.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.