На Тячівщині в Брустурянському ЛМГ посадили майже 9 тисяч саджанців (ВІДЕО)
17.04.2018
На Тячівщині набирає популярності маловідомий водоспад (ВІДЕО)
17.04.2018

Щоб не було казусів – одні смітять, інші прибирають

Працівники ДП “Міжгірське лісове господарство” з року в рік піклуються про створення належних умов для відпочинку туристичного люду у мальовничому верховинському краю.

Зокрема, чималий обсяг робіт на територіях лісфонду виконується заради комфорту за дозвілля автомандрівників: на придорожніх смугах споруджуються різних привабливих форм рекреаційні пункти – бесідки з навісами, столи, лавиці, благоустроюються місця для вогнищ, стоянки для машин тощо. Подібні об’єкти розташовані поблизу автомагістралей з інтенсивним рухом на Торунському та Синевирському перевалах, околицях сіл, Вучкового, Пилипця, Міжгір’я та інде, які масово заповнюються насамперед у теплу пору. Цінити б таку турботу працівників “зеленого цеху”

Декотрі горе-подорожуючі на лоно природи після себе залишають сліди безкультурної поведінки. Як не прикро, але одні смітять, а інші прибирають. Минулого тижня, засукавши рукави, держлісгопівцям довелося не тільки підновляти зони відпочинку, підфарбовувати панно, в тому числі із закликами не смітити на природі, підремонтовувати пошкоджені лісові меблі, але й згрібати купи хламу. Особливо вистачило роботи біля мінджерела на окраїні Келечині, житловому масиві Дешево, що підпорядковується райцентру. Директор ДЛГ Іван Барна повідомляє про зведення у поточному році нових рекреаційних будов, щоб природолюби мали змогу душевно змістовно насолоджуватися красою гір і воднораз висловлює прохання до всіх дотримуватися культури відпочинку.

Варто відзначити, що в рамках стартової акції “Чисте довкілля” взяло участь понад сотню держлісгоспівців. Всі сім лісництв охайно прибрали території біля своїх контор, значна робота проведена і поблизу головної адмінбудівлі ДЛГ – прибрано клумби, обрізування висадженими власними силами у попередні роки дерев насупроти обабіч центральної дороги.

Коментарі вимкнені.