Як розпізнати крадений ліс при транспортуванні: нотатка для ЗМІ та громадськості
20.04.2017
Для виконання природоохоронних завдань партнери Українського ТОП подарували для НПП «Зачарований край» мотоцикли
20.04.2017

Роз’яснення ситуації щодо перекриття дороги лісовозам

На початку квітня поточного року в Рахівському районі, а саме Богданській долині, мало місце перекриття автомобільної дороги місцевого значення жителями та громадськими активістами.

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що з метою врегулювання конфліктної ситуації, пов’язаної з вивезенням та реалізацією лісопродукції на місце події виїхав начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга. Так під час зустрічі було обговорено ряд питань, які турбували присутніх. Валерій Іванович заслухав кожного, хто бажав висловити свою думку та позицію.

Громадськими активістами та підприємцями, які займаються заготівлею та переробкою деревини були поставлені вимоги керівництву Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо заборони вивезення заготовленої лісопродукції за межі району. Наголошуємо, що дана вимога суперечить чинному законодавству України, тому, що вся заготовлена деревина реалізується держлісгоспами через відкриті аукціонні торги, участь у яких має право брати будь-який суб’єкт підприємницької діяльності, який займається переробкою деревини незалежно від місця проживання і реєстрації. На завершення зустрічі сторони дійшли консенсусу.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.