Перевірити легальність придбаної ялинки можна через Інтернет
23.12.2015
Транскордонний проект “Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів” FORSOC
24.12.2015

Робоча зустріч Закарпатських лісівників та природоохоронців

В понеділок 21.12.2015 року начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга провів робочу зустріч з директором Українського товариства охорони птахів (BirdLife International в Україні) Олегом Дудкіним, координатором проекту «Збереження Карпатських пралісів» Ольгою Яремченко та заступником директора НПП «Зачарований край» Василем Мочаном.

  В ході зустрічі було представлено інформацію про природоохоронні ініціативи Товариства охорони птахів в Закарпатській області та міжнародний проект «Збереження Карпатських пралісів», який зокрема передбачає розширення території парку «Зачарований край». Обговорено співпрацю між громадською організацією та нацпарком, під час якої за останні два роки парк отримав всіляку технічну та наукову підтримку. Були поставлені найближчі цілі щодо подальшої співпраці.

  В свою чергу начальник Управління Мурга В.І. наголосив, що він вдячний за підтримку парка, адже йому добре відома фінансово-організаційна ситуація парку. Що стосується питання розширення території парку, то ситуація також досить зрозуміла з огляду на те, що Валерій Іванович, створював цей нацпарк як начальник облуправління. Було наголошено, що підтримка Управління буде при досягненні спільних цілей всіх зацікавлених сторін.

  Нагадаємо, що Проект впроваджується на території 9 національних природних парків Карпат, одним з них є НПП «Зачарований край». Головним завданням проекту є збереження Карпатських пралісів і старовікових лісів шляхом розширення територій покриття цих цінних лісових масивів територіями природно-заповідного фонду України, насамперед національними природними парками.

  Природоохоронний проект «Збереження Карпатських пралісів», впроваджується Українським товариством охорони птахів у партнерстві та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

 

Коментарі вимкнені.