Результати аукціону: найбільше попитом у деревообробників користується хвоя, дуб та бук

7 вересня – виїзна нарада Держлісагентства на тему: «Стан лісів Карпатського регіону» (АНОНС)
05.09.2016
«Тепла» незалежність. «Лісгоспи Закарпаття уже забезпечили заклади соціальної сфери дровами на 50 % до осінньо-зимового періоду», – Валерій Мурга
06.09.2016

Результати аукціону: найбільше попитом у деревообробників користується хвоя, дуб та бук

У четвер та п’ятницю, 1 та 2 вересня, у приміщенні актового залу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Закарпатська універсальна товарно-сировинної біржа провела загальні аукціонні торги з продажу необробленої деревини заготівлі четвертого кварталу поточного року. 

На аукціон було виставлено 195, 700тис. м3 необробленої деревини, з яких 171 309 тис. м3 (88%) було реалізовано. У торгах взяли участь 487 вітчизняних покупця. Традиційно ажіотажний попит викликала реалізація деревини хвойних порід, де на кожен лот заявлялися від 5 і більше покупців. Також майже на 100% була викуплена сировина породи дуб і бук. 100% продано деревину, поставлену Виноградівським, Верхньогірським лісгоспами. Опісл лідерів місця розподілили між собою за реалізацією необробленої деревини Рахівський (99%), Великобичківський (98%), Перечинський (97%), Воловецький (96 %), Ясінянський, Тячівський та Міжгірський (по 95 %) держлісгоспи.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.