Ревізія лісовими угіддями: лісова охорона Закарпаття тримає руку на «пульсі» щодо порядку в лісі

Рекреаційні пункти в лісах Міжгірщини активно використовуються туристами
12.01.2017
Валерій Мурга доручив лісівникам створити оперативні штаби для реагування на НС
13.01.2017

Ревізія лісовими угіддями: лісова охорона Закарпаття тримає руку на «пульсі» щодо порядку в лісі

 На Закарпатті рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств проведено 1335 рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду.
 
У результаті проведеної роботи складено 378 протоколів на лісопорушників, сума штрафів – 34,0 тис. грн, сума завданої шкоди становить 890 тис. грн, в тому числі:
 
– за незаконну рубку дерев і чагарників складено 86 протоколів; сума штрафів – 8324,2 грн, сума завданої шкоди становить 8,9 млн. грн;
 
– порушення правил полювання – 24 протоколи; сума штрафів – 5,4 тис. грн, сума завданої шкоди становить 1,5 тис. грн);
 
– за порушення вимог пожежної безпеки в лісах на порушників закону складено 142 протоколи; сума штрафів – 3,2 тис. грн.);
 
Інші статті, визначені 241 КУпАП – 126 складених протоколів; 17085 грн.
 
Працівники лісової охорони регулярно проводять рейди по лісовому фонду і територія ревізій охоплює всю територію Закарпатської області, – розповідає начальник відділу охорони, захисту лісу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Палінкаш, – віддаленим районам – особлива увага. З цього року ми далі будемо практикувати оперативні рейдові заходи з виїздами в райони. Перевірки будуть проводитися цілий рік із залученням співробітників правоохоронних органів і перевіряючих структур. Для цього вже налагоджено міжвідомчу взаємодію.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.