Досвід Німеччини закладено в проекті Стратегії реформування лісового господарства України, – Христина Юшкевич
17.10.2017
Лісівники ДП “Перечинський лісгосп” заготовили 527 кг лісового насіння
18.10.2017

Рекреаційні пункти в Міжгірському районі (ВІДЕО)

Перш за все такі пункти намагаються зводити вздовж автотрас і поблизу природних пам’яток, які цікавлять туристів. Люди в дорозі мають змогу як відпочити так і насолодитися природою Карпат.

Частина рекреаційних пунктів встановлені у підніжжя Синевирського перевалу та при автомагістралях державного значення – Торунського перевалу, на межі смт. Міжгір’я і с. Соймів, в урочищі Завирища на околиці с. Вучкове й у віддалених лісових закутках – урочищах Козяй, Повчова, Грабовець. Велику увагу лісівники на таких об’єктах приділяють місцям для розведення вогню. Проте скільки б не дбали лісівники про розвиток рекреації завжди знайдуться ті,хто готовий в один момент все знищити. За призначенням їх очевидно відвідувачі використовувати не бажають. А тому все сміття йде повз них. Ба більше, зі слів головного лісничого Міжгірського держлісгоспу Петра Бойка хтось навіть вивозить непотріб з дому на ці пункти.

Проте і це ще не верх цинізму – з цього рекреаційного пункту між Міжгір’ям та Соймами на третій день після встановлення вкрали гойдалку. Лісівники кажуть, що зазвичай найбільше шкодять, на жаль, місцеві жителі, які чомусь не цінують ні край в якому живуть, ні роботу інших. Апелювати до їхньої совісті навряд чи вийде, а от штрафи за заподіяні збитки ввести було б доцільно.

 

Коментарі вимкнені.